Western Union

western union

www.westernunion.com

Western Union to firma z ponad 160 – letnią tradycją, która udostępnia dokonywanie szybkich i bezpiecznych przekazów międzynarodowych i krajowych dla Klientów indywidualnych bez konieczności posiadania rachunku bankowego. Western Union posiada ponad 500 tysięcy placówek w ponad 200 krajach na całym świecie.

Zalety:

BEZPIECZEŃSTWO
Każdy przekaz pieniężny posiada zabezpieczenie w postaci światowej klasy komputerowego systemu bezpieczeństwa i może być zidentyfikowany za pomocą unikalnego numeru kontrolnego transakcji (MTCN). Nadawca przekazu może na bieżąco śledzić status przekazu na stronie internetowej Western Union.

SZYBKOŚĆ I WYGODA
Dzięki stosowanej przez Western Union technologii elektronicznej, pieniądze wysłane przez nadawcę przekazu można otrzymać już w kilkanaście minut po ich wysłaniu w jednej z ponad 500 000 placówek Western Union na całym świecie.

Możliwości:

MIĘDZYNARODOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE WESTERN UNION
Międzynarodowe przekazy pieniężne Western Union umożliwiają przesyłanie pieniędzy do ponad 200 krajów na całym świecie w ciągu kilkunastu minut. Są one przeznaczone tylko dla osób fizycznych. W większości krajów przekazy są realizowane w walucie lokalnej danego kraju, przy czym niektóre kraje mogą dodatkowo wprowadzić możliwość obsługi transakcji w innej walucie. Opłaty za przekazy pobierane są w całości od Nadawcy w miejscu nadania przekazu.

KRAJOWE PRZEKAZY PIENIĘŻNE WESTERN UNION
Usługa Western Union obejmuje również przekazy krajowe, które realizowane są w oparciu o standardy określone dla Międzynarodowych Przekazów Pieniężnych Western Union, przy czym walutą obowiązującą przy wpłatach i wypłatach realizowanych w Polsce jest wyłącznie PLN. Wysłany przekaz dostępny jest do odbioru w ciągu kilkunastu minut w dowolnej placówce obsługującej przekazy pieniężne Western Union w kraju.

Więcej informacji o usłudze Western Union znajdą Państwo na stronie www.westernunion.com.pl i w placówkach Banku.

Aby skorzystać z usługi Western Union należy udać się do jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Parczewie.

Nasz Bank realizuje przekazy pieniężne Western Union (wpłaty i wypłaty) w walutach PLN i USD oraz wypłaty w EURO.

Przydatne informacje:

Infolinia Western Union 801 120 224 lub 22 591 22 24